Komunikační zařízení

Zajišťujeme instalace místních počítačových rozvodů v kancelářích, firmách nebo rodinných domech od instalace trubkovodů nebo instalace kabelových kanálů přes natažení kabelů a ukončení zásuvkou a rozvaděčem. Pomocí této „strukturované kabeláže“ je možné propojit telefonní linky, telefonní ústředny, počítače a třeba tiskárny v daném místě.

Docházkové systémy

Docházkové systémy sloužící ke kontrole pohybu osob v průběhu pracovní doby ,mohou poskytovat podklady pro zpracování mzdové agendy ,nebo přidáním modulů mohou omezit vstup jednotlivých osob do různých částí objektů podle požadavku. Identifikační média čip nebo karta mohou také sloužit k otvírání závor, bran a podobně. Řídící jednotky ve kterých se ukládají data se vybavují SW pro různé aplikace a využití.

Videovrátný a domácí telefon

Vstupní systémy lze doplnit audio nebo video vrátným nebo domácím telefonem. Systémy mohou být pro jedno vstupní místo a jeden byt/kancelář až po několik vstupních míst (např. i 40 míst). Někteří videovrátní jsou vybaveni zařízením, které zaznamená do paměti obrázek návštěvníka. Potom máte možnost zjistit, kdo se během vaší nepřítomnosti snažil o kontakt.